BETFORCASH - pariuri sportive

MARCOS26: Napoli - Milan ambele marcheaza (1.60) / 7 unitati

Gif Banners

Interesul major al acestui joc este reprezentat de faptul ca un fost mare milanist,precum Donadoni,isi face debutul pe San Paolo in calitate de noul antrenor al napoletanilor.In primul meci pe banca lui Napoli a terminat 1-1 la Reggina dupa un joc mai bun in a doua repriza.Din clipa in care a venit declara in presa ca a gasit o echipa lipsita de incredere si incearca ca intr-un timp relativ scurt sa le-o redea.Din pacate astazi Donadoni este lipsit de un numar de jucatori ca:Salvatore Aronica,Walter Gargano, Gennaro Iezzo, Christian Maggio, Leandro Rinaudo si Luigi Vitale toti sunt accidentati in afara primului care este suspendat.Chiar si asa echipa este foarte motivata sa castige mai ales in fata echipelor fruntase si cu traditie cum e Milanul.Ancelotti se asteapta sa vada o echipa gazda super motivata,jucand pana la limita regulamentului,sustinuta de un public asemeni unui vulcan.El nu a uitat meciul din sezonul trecut cand au fost spulberati cu scorul de 3-1,spune ca acum situatia este alta,echipa sa este intr-o forma buna si pot face face fata acestui joc.Echipa arata bine vor juca Kaka si Rhonaldinio din primul minut,totusi raman la parerea ca problema lor este apararea.Donadoni cunoaste bine echipa milaneza,stilul lor de joc si bresele din apararea oaspete.Mizez pe dorinta napoletanilor de a castiga,de a demonstra antrenorului ca pot juca titulari si sunt sigur ca vor depasi apararea milaneza macar o data.In ceea cei priveste pe oaspeti au atac prea puternic sa nu marcheze macar un gol,iar rezultatul e deschis oricarui rezultat....egalul poate fii multumitor......?

Miza: 7 unitati
Eventual profit: 4.2 unitati