BETFORCASH - pariuri sportive

ROSTICK: Liverpool - Sunderland sub 2,5 goluri (1.73) / 6 unitati

Gif Banners

Sunderland va veni din nou cu autobaza, asa cum ne-a obisnuit in deplasarile cu echipele mari. 0-1 la Manchester United, 0-0 pe Emirates cu Arsenal chiar acum doua etape. A fost si un 0-5 cu Chelsea dar Scolari se pricepea de minune sa sparga aparari supraaglomerate. Liverpool, in ciuda succesului de la Madrid, are mari probleme. Patru egaluri si o infrangere in ultimele sapte meciuri de campionat, doua partide la rand fara victorie. Ultima runda la Middlesbrough cormoranii s-au facut de ras pierzand cu 2-0. Par sa aiba mari probleme in a marca, mai ales pe teren propriu unde sunt nevoiti sa faca jocul in totalitate si sa dicteze ritmul din minutul 1 pana in minutul 90. In aceste sapte etape de care vorbeam mai inainte Liverpool a facut sase underuri iar daca mai punem si partida cu Real ies sapte meciuri de sub 2,5 din opt. Cu asemenea dificultati la finalizare Liverpool va avea mari probleme in fata unei echipe ce se va apara pe 7 linii (si o va face bine, a dovedit-o).

Miza: 6 unitati
Eventual profit: 4.38 unitati