BETFORCASH - pariuri sportive

CHIPSY: Arsenal - Manchester 1/X (14.00) / 3 unitati

Gif Banners

Am ales un meci care in opinia mea va fi unul extrem de aprins. Cu siguranta Manchester va juca finala de la Roma, dar la un asemenea nivel e greu de anticipat cine va castiga sau cine va pierde la finalul celor 90 de minute in partida de astazi. Cu siguranta ambitia lui Arsenal este mare, vor sa demonstreze si sa-si demonstreze ca nu au ajuns intamplator aici. Meciul din tur a fost unul transat clar de oaspetii de astazi, si numai intamplarea a facut ca scorul sa fie doar 1-0. Arsenal va crede in sansa ei si se va arunca in atac inca din primele minute ale jocului,impinsi de minunatul public de pe Emirates si zic ca va reusi sa inscrie in primele 45 de minute, insa la final Manchester va reveni si va fi egalitate.Sincer la cum a jucat Arsenal in tur nu i-as vedea ducand meciul in prelungiri. Nu este un scenariu tocmai fantasmagoric, iar cota este foarte mare. In orice caz, merg cu o miza mica.

Miza: 3 unitati
Eventual profit: 39 unitati