BETFORCASH - pariuri sportive

CICY: Birmingham - Nottingham x pauza sau final (1.60) / 6 unitati

Birmingham este o echipa care inscrie si primeste putine goluri acasa,in 11 meciuri a inscris 9 si a incasat doar 6 .Nottingham este foarte solida in deplasare si in 13 partide nu a cunoscut infrangerea,de 9 ori terminand la egalitate.Ambele echipe vor juca prudent pentru ca orice greseala poate fi decisiva.In tur,scorul a fost egal 0-0 si cred ca si astazi va fi egal cel putin la pauza.Va fi un meci foarte echilibrat in care se vor intalni 2 echipe a caror punct forte este apararea.Daca nu se va inscrie repede,lucru putin probabil in cazul unui joc prudent al ambelor tabere,cu siguranta va fi egal la pauza si meciul se va indrepta spre un 0-0 sau o victorie la limita a uneia dintre combatante.Argumetele prezentate mai sus ma determina sa pariez si pe un under 2.5 la aceasta partida. Bafta!!

Miza: 6 unitati
Eventual profit: 3.6 unitati