BETFORCASH - pariuri sportive

CICY: QPR - Sheffield UTD x pauza/x final (4.70) / 10 unitati

In 11 meciuri disputate in deplasare in acest sezon,Sheffield UTD a inscris doar 5 goluri si a primit 6 in primele 45 de minute.De 9 ori rezultatul inregistrat la pauza a fost egal.QPR se descurca bine pe teren propriu , in 12 partide a reusit 4 victorii si 6 egaluri.Cred ca la pauza va fi egal,cel mai probabil 0-0.Odata cu trecerea timpului echipele vor risca tot mai putin si vor astepta prelungirile,astfel meciul indreptandu-se spre un egal.In ultimele 3 intalniri directe a fost x pauza/x final si foarte probabil asa va fi si in acesta seara deoarece nici o echipa nu este obligata sa catige in timpul regulamentar,este un meci cu miza si oponentele sunt de valori sensibil egale.Cota este foarte buna si merita jucata.Bafta si pariati cu incredere!!

Miza: 10 unitati
Eventual profit: 37 unitati