BETFORCASH - pariuri sportive

MISHAKE: A.Mauresmo - J.Jankovic 2 (1.60) / 7 unitati

Gif Banners

Salutare pariori!iau acest meci deshi spre surpinderea mea,la meciurile directe,Mauresmo conduce cu 5-1!!!trebuie oricum spus ca primele 3 victorii au fost cand Mauresmo era in forma,era in primele jucatoare ale lumii,iar Jankovic abia avea 19-20 de ani...sunt 6 ani diferenta intre ele,deci dak se va ajunge in setul 3 ,Jankovic pleaca din start ca favorita.Un alt aspect important este moralul jucatoarelor...Mauresmo nu mai este genul care sa revina in fata unei jucatoare mari dak este condusa cu un set si mai pierde si un break..se demoralizeaza total si dak va pierde azi cu un scor de 6-2,6-3 pe mine nu m`ar mira....in schimb Jankovic este jucatoarea care revine si de la 5-2 cu minge de meci pt adversara...au fost unele cazuri..aceasta cota e asa mare,deoarece turneul se joaca la Paris si publicul o va sustine pe Mauresmo,dar Jankovic a jucat si ieri cu o frantuzoaica f buna,Cornet si a batut`o cu tot cu public!Succes!

Miza: 7 unitati
Eventual profit: 4.2 unitati