BETFORCASH - pariuri sportive

ANDREI YANIS: Porto - Vitoria Setubal 1 pauza 1 final (1.60) / 9 unitati

Gif Banners

Porto a avut un sezon foarte bun pana acum, reusind sa ajunga pana in sferturile Ligii Campionilor(fiind eliminata la limita de Manchester, scor 3-2) si in finalele Cupei Portugaliei.In campionat sunt pe primul loc de ceva timp, dar au pierdut din avansul de puncte datorita implicarii si in celelalte competitii.Acum "dragonii" au un punct avans in fata rivalei Sporting si un meci mai putin disputat.Totusi, forma lor este excelenta:5 victorii consecutive si nu mai putin de 18 etape fara esec.Astazi, pe Dragao vine Setubal, aflata intr-o situatie grea.Dupa esecul zdrobitor din fata fanilor contra Benficai(0-4), Vitoria ocupa locul 13, cu doar doua puncte in fata primei retrogradate Rio Ave.Trei esecuri consecutive nu anunta nimic bun pentru Setubal si astazi pare ca nimic nu este in favoarea lor.Au pierdut 12 din ultimele 13 intalniri directe cu Porto si fiind un moment important si pentru Porto, sansele de a obtine ceva azi sunt foarte mici.In tur a fost 3-0 pentru campioni.Jesualdo Ferreira si-a odihnit multi jucatori de baza in meciul de cupa cu Amadora si astazi sunt 100% concentrati.
Diferenta mare de valoare si de forma intre cele doua combatante, mi-e foarte greu ca Setubal se va metamorfoza brusc dupa acel 0-4 cu Benfica si mizez pe un avantaj inca de la pauza al gazdelor.

Miza: 9 unitati
Eventual profit: 5.4 unitati