BETFORCASH - pariuri sportive

SOULT: AGOVV Apeldoorn - VVV Venlo 1/1 HT/FT (5.55) / 8 unitati

Gif Banners

AGOVV este o echipa speciala in divizia 2 olandeza. In anii trecuti aveau o linie de clasament absolut fenomenala acasa si absolut oribila in deplasare. Anul acesta lucrurile s-au mai echilibrat, totusi AGOVV are 10 victorii acasa din cele 13 in total. Etapa trecuta, impotriva lui RBC Roosendaal au jucat clar la victorie, in prima repriza nu a existat decat o echipa pe teren, 2:0 sec. In a doua repriza au intrat niste tineri in locul a trei titulari si lucrurile s-au schimbat, doar apatia lui RBC facand lucrurile sa ramana asa. VVV Venlo a castigat liga etapa trecuta, la anul o sa o vedem in primul esalon. Nu cred ca o sa piarda ocazia sa testeze ceva sange proaspat, iar AGOVV ar trebui sa profite de asta acasa. Nici o echipa nu are pentru ce sa joace, dar AGOVV are un blazon de aparat acasa, iar VVV nu cred sa riste vreo accidentare. O sa fie un meci deschis, cu multe goluri, iar AGOVV a demonstrat ca daca vrea sa castige un meci, o face din prima repriza. Eu zic ca e o cota mult prea mare pentru realitatea din teren, si ar trebui exploatata.

Miza: 8 unitati
Eventual profit: 36.4 unitati