BETFORCASH - pariuri sportive

ROSTICK: Andy Roddick - Tomas Berdych 1 (1.58) / 8 unitati

Gif Banners

Berdych a mers foarte bine la acest Wimbledon reusind victorii clare si prestand un joc de mare calitate. E fara indoiala un jucator periculos dar nu cred ca are sanse prea mari sa prinda sferturile. Andy Roddick a dat senzatia de fragilitate pierzand in fiecare meci cate un set insa asta este mult mai putin relevant decat pare, vorba aia, si Roger a pierdut, si Murray, asta nu inseamna ca Berdych le-ar putea face fata. Oricum Andy a controlat in proportie de 100% fiecare meci neavand nicio emotie. El are o experienta mult mai mare decat Berdych la acest nivel si acum cand se apropie fazele superioare deja va apasa pe acceleratie, stie foarte bine cum iti dozezi energiile si cum iti cresti nivelul jocului intr-un turneu de mare slem. Adversarul sau este un tenismen care merge mereu la risc, lovind tare si cautand liniile. Probabil ca intra increzator in aceasta partida dar eu sunt sigur ca va avea o surpriza si va constata ca Roddick e alta mancare de peste decat oponentii intalniti pana acum. In mare crestere in acest sezon americanul este indreptatit sa faca o performanta buna pe suprafata sa favorita si chiar ma indoiesc de capacitatea cehului de a-i sta in cale. Ambii servesc excelent, se vor juca 1-2 tiebreakuri si acolo Andy are avantaj net datorita experientei.

Miza: 8 unitati
Eventual profit: 4.64 unitati