BETFORCASH - pariuri sportive

BALU: Stoke City - West Ham Under 2,5(1.65) / 7 unitati

Incepand cu orele 17:00 pe Brittania Stadium se intalnesc Stoke City,ocupanta pozitiei a -11-a cu West Ham (locul 19),una dintre dezamagirile acestui start de sezon din Premier League.Dupa 8 partide jucate,gazdele inregistreaza 2 victorii, 3 egaluri si 3 infrangeri cu un golaveraj 6-10.De partea cealalta,West Ham ocupa un loc rusinos ,asta avand in vedere si parcursul slab din ultima perioada in care au marcat de 8 ori si au incasat 11 goluri.Analizand din punct de vedere al marcarii/incasarii golurilor observam ca de obicei ambele tabere lovesc/primesc dupa pauza ,reteta preferata fiind 'dai gol si te retragi'.Pot afirma de asemenea ca meciul este destul de interesant,ambele echipe dorind victoria,insa cu siguranta nu se vor avanta in atac din primele minute,un egal fiind multumitor ,de aceea consider ca under-ul este destul de valabil la acest meci,scorul de 1-0 fiind destul de probabil.

Miza: 7 unitati
Eventual profit: 4.55 unitati