Din pacate sunt nevoit sa postez aceste poze pentru a-i linisti pe concurenti ca isi vor primi premiile si pentru a-mi pastra reputatia care e in pericol sa fie pusa la indoiala din cauza celor de la bwin. Tin sa imi cer scuze inca o data concurentilor, cred ca reiese si din pozele de mai jos ca eu nu am nicio vina si tot ce pot sa fac e sa astept sa imi retrimita bwin codurile.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgky8Vn1VQt4sx3rUvBdOBrXHY2_AmYxvMQRSiaPBPILhe5JPY470mCoZmBNPTK1gyM6UU-GwT1jJLRtqEapWALWAxZeYmEqsKaaGNLgc8OQkYYnzi8eXV5sV8WuWz7LKspG4GTQwnu6cU/s1600/bfcmobil.bmp)
0 comentarii
Trimiteți un comentariu